O nas

Nasza praca to nasza pasja

Kim jesteśmy


QSTeam to zespół profesjonalistów w dziedzinie turystyki biznesowej, marketingu, zarządzania i PR oraz hotelarstwa. Mamy solidnych partnerów, z którymi współpracujemy od lat, bardzo dobre kontakty z firmami zewnętrznymi, podwykonawcami i ekspertami, co gwarantuje wykonanie usługi bez quopotów, a także oszczędność czasu i pieniędzy dla naszych Klientów.

Agencja powstała pod nazwą Quopot Solver Team (w skrócie: QSTeam). Naszą dewizą było i nadal jest znamienne zdanie „rozwiążemy każdy quopot” – to my rozwiązujemy wszelkie problemy dotyczące imprez biznesowych i kreujemy z nich niezapomniane wrażenia. Szybko jednak zostałyśmy nazwane przez naszych Klientów i partnerów biznesowych po prostu QSTeam-kami i dlatego postanowiłyśmy skrócić nazwę naszej firmy do prostego QSTeam.

quopots

*quopot [kwopot] – kłopot, z którym tylko my umiemy sobie poradzić. Przykładem może być węzeł gordyjski, który bezskutecznie próbował rozwiązać Aleksander Macedoński, a z którym, jak sądzą historycy, poradziłaby sobie jedynie legendarna grupa QSTeam.

Dlaczego QSTeam


QSTeam to nie tylko doświadczenie. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy profesjonalnie, działamy z pasją i zaangażowaniem. Dbamy o to, by nasze rozwiązania były postrzegane nie jako standardowe realizacje, ale jako wyjątkowe wydarzenia. Dlatego jesteśmy pewni, że zadowolą one najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Najważniejsze ATUTY naszej firmy to:
  • profesjonalny i utalentowany zespół specjalistów
  • długoletnie doświadczenie
  • niebanalne rozwiązania
  • bogata baza danych i kontaktów biznesowych
  • indywidualne podejście do każdego Klienta i jego eventu
  • ciągłe doskonalenie i śledzenie najnowszych trendów w branży MICE
Na górę strony